Prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów wydaje się być proste i każdy przedsiębiorca mógł by organizować ją sobie we własnym zakresie. w Internecie znaleźć możemy setki instrukcji dotyczących prowadzenia takiej księgi, jednak sprawa nie jest do końca taka łatwa jak by się wydawało. Ewidencja kosztów i sprzedaży musi być sporządzona w jasno określony sposób z zachowaniem odpowiedniej formy, dlatego też warto zostawić tą czynność Nam.
Niewielkie koszty księgowości w przypadku takiej formy opodatkowania sprawiają, że mało który przedsiębiorca zawraca sobie tym głowę i ogranicza się do zbierania faktur.

Nasze biuro oferuje prowadzenie KPiR w profesjonalny i zgodny z prawem sposób. Na podstawie dostarczonych przez klienta dokumentów sporządzamy ewidencje sprzedaży, kosztów oraz rejestr VAT. Na życzenie klienta w każdej chwili informujemy o wysokości należnego podatku , dzięki czemu można go zoptymalizować fakturami kosztowymi .
W zakresie naszych usług leży prowadzenie ewidencji środków trwałych , sporządzanie odpisów amortyzacyjnych oraz odpowiednich deklaracji.